Kacper HTA rusza z nowym challengem dla palaczy


2020.04.09

opublikował:

Kacper HTA rusza z nowym challengem dla palaczy

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kilka dni temu pisaliśmy o challenge’u rozprzestrzeniającym się w amerykańskim środowisku rapowym. W ramach #KushUpChallenge Gillie da Kid sprawdza, którzy z jego kolegów są w stanie wziąć dziesięć „buchów”, nie wypuszczając dymu. Kacper HTA idzie w przeciwnym kierunku.

Oficjalnie ruszamy z #OneWeekChallenge, który będzie polegał na tym, że każdy palacz z mojego towarzystwa, każda osoba, która mnie słucha i dżumi, robi sobie tydzień przerwy, w każdy dzień mówi o tym, jak sobie radzi o co można robić, kiedy się rzuca nałóg, gdy się rzuca palenie albo kiedy robi się przerwy – poinformował wczoraj raper.

Artysta przyznaje, że nie wyklucza, że przedłuży sobie #OneWeekChallenge, ale nie zakłada na razie, że trwale porzuci marihuanę.

Jak wrócę do weedu, zrobię odwrotność i przez tydzień będę bić swoje rekordy w paleniu – zapowiedział.

Pierwszy kryzys przyszedł już po sześciu godzinach.

Misja #OneWeekChallenge trwa. Dalej się nie złamałem. Nie wiem już pomału, co ze sobą zrobić. Kto by pomyślał, że takie proste rzeczy są takie trudne. Na razie spacerujemy, potem mam zamiar poczytać książkę. Jutro będę kosił trawę. Ale nie tę trawę – mówił kilka godzin po rozpoczęciu wyzwania artysta.

Trzymamy kciuki za powodzenie misji Kacpra.

Polecane

Share This