Kacper HTA: „Wychowała mnie ulica, a nie pan tata”


2021.06.02

opublikował:

Kacper HTA: „Wychowała mnie ulica, a nie pan tata”

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

W sieci pojawił się klip do premierowego kawałka Kacpra HTA. „Nic mnie nie zdziwi” to kolejny singiel zapowiadający nowy album reprezentanta Hipotonii „Red Pill”. Za dwa dni kończy się przedsprzedaż edycji specjalnej materiału. Artysta deklaruje, że w magazynie pozostało jeszcze około 200 egzemplarzy wersji specjalnej. Sklepową premierę nowego krążka rapera zaplanowano na najbliższy piątek.

Fani decydujący się na zakup preoerderowej wersji „Red Pill” otrzymają m.in. posse cut „PDW Dawidzior”, w którym gościnnie pojawili się Nizioł, Kafar, Zbuku, Małach, Głowa, Fuso, Gregor, Ryjek, Jongmen, Ero, Rest, GMB, Felipe, Bezczel, Bilon, Żary i Arab. Nie wszystkim fanom spodobał się pomysł nagrywania tego utworu, część przypomniała Kacprowi, że Dawidzior został prawomocnie skazany za działalność przestępczą i jego postawa zasługuje raczej na potępienie niż publiczne wyrażanie wsparcia. Co na to Kacper?

Masa osób sadzi się w komentarzach o to, że Dawid siedzi za to, za co siedzi i „k***a, jak możecie typowi, który napadał udzielać pomocy”, cytując jeszcze Gazetę Krakowską czy tam Agorę. To tak jakby cytować Pudelka czy tam Pomponik. Wiemy dobrze, ile prawdy zawiera się w mediach i ile razy przerabiają pewne informacje. Serio – bez żadnego hejtu i ciśnięcia z każdym po kolei – życzę wam, żeby wasi bliscy kiedy powinie wam się noga, kiedy narobicie głupot, nie zostawili was na lodzie i wspierali was bez względu na to, co w życiu nawywijacie. Tak jest ze mną i z Dawidem – znamy się kopę lat, zrobiliśmy razem masę zajebistych rzeczy. To że Dawid poszedł taką stroną, a ja poszedłem taką, to jest życie, po prostu. Ja nie mam zamiaru wypinać się na niego plecami w momencie, w którym znajduje się w bagnie, w którym jest. Tkwi w nim od pięciu lat i prawdopodobnie będzie tkwił jeszcze cztery i naprawdę to jest masakra. Ja trzymam kciuki za Dawida i nie odwrócę się od niego bez względu na to, czy ktoś będzie wieszać na nim psy, czy komentarze będą takie, czy będą pie***olić trzy po trzy – moje wsparcie ma. HTA to jest więcej niż zespół i tyle – mówił raper.

Kacper w młodości sam miał problemy z prawem, dlatego zna sytuację Dawidziora i chciał wyrazić wsparcie.

Wiem, jak bardzo jest to istotne, jak znajdujesz się po drugiej stronie muru, bo jako małolat też miałem nieprzyjemność znaleźć się w areszcie. Takie gesty są na wagę złota – komentował.

Polecane

Share This