Kacperczyk w BBC. Muzyczny gigant zaprezentował utwór reprezentantów SBM Labelu w swojej audycji

Muzyk powiedział o artystach kilka ciepłych słów.


2023.01.10

opublikował:

Kacperczyk w BBC. Muzyczny gigant zaprezentował utwór reprezentantów SBM Labelu w swojej audycji

fot. P. Tarasewicz

Iggy Pop ponownie docenił polskich artystów. Rockowy gigant prezentował już w swojej audycji na antenie BBC Radio 6 utwory m.in. Zamilskiej, Hańby! czy Trupy Trupa, teraz przyszedł czas na kolejnych. W ostatniej odsłonie programu Pop podzielił się ze swoimi słuchaczami kawałkiem „Iggy” grupy Kacperczyk.

Zagrałem teraz duet młodych, polskich artystów. Piosenka nazywa się „Iggy” i nie jest co prawda o mnie, tylko o nich. Jest o tym, skąd są i dokąd obecnie zmierzają. Wspominają w niej mnie, Elvina Jonesa i Young Fathers i cieszę się, że mnie uwzględnili. Piosenka ma bardzo inteligentny, złożony tekst, w sieci znajdziecie teledysk z jego angielskim tłumaczeniem i zdjęciami, które dobrze reprezentują to, jak młodym ludziom żyje się dziś w Polsce. To naprawdę specyficzny kraj, w którym jest mnóstwo młodych talentów – powiedział w swoim programie muzyk.

W miniony piątek do sklepów trafił nowy krążek Iggy’ego Popa zatytułowany „Every Loser”. 21 czerwca artysta będzie promował go koncertem na PGE Narodowym. Muzyk będzie wówczas gościem specjalnym Red Hot Chili Peppers.

Polecane

Share This