Kaczor BRS, Peja i Dudek P56 w klipie do wspólnego kawałka


2019.05.08

opublikował:

Kaczor BRS, Peja i Dudek P56 w klipie do wspólnego kawałka

fot. kadr z wideo

Kaczor BRS prezentuje singiel „Złą sławą owiany”, zapowiadający płytę „Sygnatura akt. BRS 2019”. Gościnnie w kawałku bezkompromisowego tekściarza pojawiają się Peja oraz Dudek P56. Za warstwę muzyczną utworu odpowiada Dechu. Klip zrealizowała ekipa ŚM Video.

Kaczor BRS to jedna z najciekawszych postaci rapowej sceny, reprezentująca uliczny nurt hip-hopu. Artysta dał poznać się słuchaczom jako hardcore’owy, bezkompromisowy tekściarz z pomysłem na siebie. Słynie również z kontrowersyjnych teledysków, które emanują brutalnością życia codziennego, przez co często są usuwane przez YouTube.

Jego pierwsza płyta, „TRAPanacja Czaszki”, odbiła się sporym echem na krajowym rynku, czego efektem są wielomilionowe odtworzenia singli z tego krążka. W miesiąc po premierze debiutu Kaczor BRS został osadzony w areszcie śledczym, w którym napisał swoją drugą płytę – „Sygnatura akt. BRS 2019”. Album cechuje się różnorodnością brzmieniową oraz bogatą oprawą gościnną. Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy m.in. Palucha, Słonia, Peję, Żarego JLB, Kafara, Resta, Księcia Kapotę, Dudka czy też Faziego. Za charakterystyczne scratche odpowiada DJ Gondek. Album „Sygnatura akt. BRS 2019” przepełniony jest emocjami oraz wskazówkami gospodarza przekazywanymi „między wierszami”. Całość została zaprezentowana w bardzo dynamicznej, charakterystycznej dla rapera formie.

Polecane

Share This