Kaczor BRS ponownie aresztowany? Step Records publikuje oświadczenie


2019.08.01

opublikował:

Kaczor BRS ponownie aresztowany? Step Records publikuje oświadczenie

fot. mat. pras.

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy informację o odwołaniu koncertów Kaczora BRS. Artysta pisał wówczas o „przyczynach niezależnych” i zapowiadał, że wkrótce wróci do fanów. Fani natychmiast zaczęli podejrzewać, że podobnie jak przed rokiem raper został aresztowany. Póki co nie ma jednak potwierdzenia tej informacji.

O sytuacji Kaczora mgliście wypowiada się jego wytwórnia. Z oświadczenia opublikowanego na fanpage’u Step Records dowiadujemy się jedynie, że artysta nie ma dostępu do Internetu, ale nie przeszkadza mu to w tworzeniu.

Jako Step Records reprezentujemy naszego przyjaciela Kaczora BRS i oficjalnie informujemy wszystkich, że od 3 lipca bieżącego roku Kaczor nie ma dostępu do Internetu i tym samym mediów społecznościowych. Możemy Was jednak zapewnić, ze Kaczor nie przestaje tworzyć, kilka projektów się rozwija, a my o wszystkim będziemy Was informować za pośrednictwem naszych oraz Kaczora social mediów.

Nie pochwalamy działań wszystkich osób, które próbują wykorzystać nieobecność Kaczora BRS, chcąc wypromować tym samym swoją osobę.

Na chwilę obecną to wszystkie informacje jakich mogliśmy Wam udzielić. Bądźcie z nami na bieżąco – komentuje label.

Jednocześnie Step Records zapowiada, że Kaczor pojawi się w zapowiadanym na początek sierpnia klipie do nowego kawałka Steel Banging, w którym zobaczymy również TPS-a i Dobo ZDR.

Polecane

Share This