Kaczor BRS wraca: „Nie jak frajer w kilku na jednego z gazem”


2020.01.13

opublikował:

Kaczor BRS wraca: „Nie jak frajer w kilku na jednego z gazem”

Kaczor BRS wraca po kilkumiesięcznej przerwie z klipem i preorderem nowego albumu! W tytułowym singlu z płyty „Wróg Publiczny” reprezentant Step Records nawiązuje do głośnych wydarzeń sprzed pół roku. Sprawdźcie sami!

Klip zrealizowała ekipa Brevko Art. Za bit odpowiada Hep’Sei. Front okładki zaprojektował Tomasz Bojar.

O albumie „Wróg Publiczny”

Kaczor BRS to jedna z najciekawszych postaci rapowej sceny, reprezentująca uliczny nurt hip-hopu. Artysta dał poznać się słuchaczom jako hardkorowy, bezkompromisowy tekściarz z pomysłem na siebie. Słynie również z kontrowersyjnych teledysków, które emanują brutalnością życia codziennego, przez co często są usuwane przez Youtube.

Jego dwie pierwsze płyty, „Trapanacja Czaszki” oraz „Sygnatura Akt BRS 2019”, odbiła się sporym echem na krajowym rynku, czego efektem są wielomilionowe odtworzenia singli.

Album „Wróg publiczny” jest odpowiedzią na liczne przeciwności losu oraz czarny pr stworzony przez antagonistów Kaczora BRS. Cechuje się różnorodnością brzmieniową oraz stylistyczną. Pokazuje osobowość Kaczora BRS oraz historię jego życia, bez owijania w bawełnę i zbędnej koloryzacji. Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy licznych gości, reprezentujących starą i nową szkołę.

Polecane

Share This