Kaczor, Buczer i inni charytatywnie w Warszawie

Koncert 30 czerwca w klubie Blue Note. Na scenie m.in. Kaczor, Buczer, Mrokas i RR Brygada. Start o 20:00, cegiełki kosztują 20 zł.


2013.06.24

opublikował:

Kaczor, Buczer i inni charytatywnie w Warszawie

„Zachęcamy Was do wsparcia tego przedsięwzięcia uczestnicząc w koncercie organizowanym przez Blender Art. Koniec czerwca i początek wakacji czcijmy razem falując pod sceną przy nawijkach znanych Wam MC`s oraz dając szanse trójce chorych dzieci na normalne życie – na to by w przyszłości mogły się bawić tak, jak teraz robimy to my. Przybywajcie więc licznie i i chłońcie jak zawsze dobry melanżyk podawany przez Blender Art. Pamiętajcie – pomoc i wsparcie działają w dwie strony” – tymi słowami organizatorzy imprezy zapraszają na niedzielny koncert.

Całkowity dochód z imprezy jest przeznaczony dla sześcioletniego Nicolasa, który ma autyzm i wrodzone wady jelita cienkiego oraz dla dwuletnich bliźniaków Brayana i Ksawerego – chorujących wcześniaków.

{reklama-hh}

Na scenie pojawią się: Kaczor, Buczer, RR Brygada, Mrokas i Lont & Kowall. Supportowac ich będą: Glova/Subcitrus, Wdopdos, Kornelasty oraz Wav. Gramofony obsłużą: DJ Soina oraz DJ Jaxon. Ponadto Słoń, który nie może wystąpić w niedzielę przekazał kilka płyt, które będzie można kupić w niedzielę w klubie. Dochód ich sprzedaży zostanie przekazany na pomoc chłopcom.

Polecane

Share This