Kaczor: „Muszę zaznaczyć swoją obecność na scenie”

Raper mówi o szansach na reaktywację Killaz Group.


2015.09.10

opublikował:

Kaczor: „Muszę zaznaczyć swoją obecność na scenie”

Przy okazji premiery utworu „Magazynek” Tasty Beatza, w którym gościnnie pojawili się Kaczor i donGURALesko obudziły się sentymenty związane ze wspólnym projektem obu raperów Killaz Group. Czy istnieje jakakolwiek szansa na reaktywację grupy? W rozmowie z Maciejem Dobkowiczem mówi: Nie rozmawialiśmy na ten temat ani razu. Ja nawet o tym nie myślę. Skupiam się teraz na solowych rzeczach. Zrobić pojedynczy numer numer na moją czy jego (Gurala – przyp. red.) płytę – spoko. Jestem zawsze za. Nie oznacza to bynajmniej, że Kaczor kategorycznie odrzuca koncepcję reaktywacji Killaz Group. Myślę, że z punktu widzenia fana i tego, co byłoby dla mnie w jakiś sposób wartościowe i opłacalne, no to wiadomo, że ta płyta narobiłaby dużo szumu – stwierdza raper.

Na chwilę obecną nie zamierzam wchodzić w żadne duety i większe teamy. Wydałem dopiero dwie solowe płyty. Muszę zaznaczyć swoją pozycję na tej scenie – deklaruje Kaczor

W rok po wydaniu krążka „Most na rzece odkupienia” Kaczor zdradza, że pracuje już nad nowym materiałem. Artysta wyda płytę w barwach własnej wytwórni MVP. Więcej w wywiadzie będącym częścią cyklu 6:45.

Polecane