Kaczy Proceder i Bilon HG z bezkompromisowym singlem „Kariera”


2021.05.06

opublikował:

Kaczy Proceder i Bilon HG z bezkompromisowym singlem „Kariera”

fot. YouTube

Na przestrzeni ostatnich dekad Bilon i Kaczy przecinali się w kawałkach niezliczoną ilość razy. Kulminacją przyjaźni artystów był ubiegłoroczny wspólny album „BRY.S”, ale dla tych, którzy mają niedosyt kooperacji pomiędzy tymi raperami mamy deser w postaci kawałka „Deser”. Utwór promujący solowy album Kaczego „Drill Prawda Kumple” właśnie doczekał się klipu, który znajdziecie poniżej.

Na płycie Kaczego znalazło się grono znakomitych gości. Obok Bilona raper zaprosił do współpracy m.in. Marysię Starostę, Pezeta, Onara, Włodiego, Palucha i Wilka WDZ.

Sprawdź także: Pytanie o Sokoła w „Milionerach”

„Bry.S” to pierwszy kooperacyjny album Kaczego, mimo iż artysta wcześniej wspólnie z Chadą współtworzył skład Proceder. Jak to możliwe, że grupa nigdy nie wydała krążka? Kaczy skomentował ten wątek w niedawnym wywiadzie dla Newonce.

Mieliśmy zaczęty materiał, ale ja wyjechałem do Wielkiej Brytanii w 2000 roku. Kiedy wróciłem, to Tomek został skazany i nie było możliwości realizowania materiału. Później ja poszedłem do więzienia, a kiedy oboje byliśmy już na wolności, to ja znowu wyjechałem za granicę i po prostu nie zgraliśmy się logistycznie. Wróciliśmy jeszcze do tego tematu stosunkowo niedawno, ale doszło niestety do tragedii, Tomek zmarł – i tak właśnie wygląda cała historia – mówi Kaczy.

Polecane

Share This