Kaczy Proceder łączy siły z Pezetem i Onarem w nowym kawałku

prawdźcie singiel "Bądź sobą" wyprodukowany przez Szweda SWD


2021.04.06

opublikował:

Kaczy Proceder łączy siły z Pezetem i Onarem w nowym kawałku

Kaczy Proceder połączył siły z Płomieniem 81. Sprawdźcie singiel „Bądź sobą” wyprodukowany przez Szweda SWD. Utwór promuje nadchodzący solowy album Kaczego pt. „DRILL PRAWDA KUMPLE”. Klip zrealizował Sensi&.

Album „Drill Prawda Kumple” – pierwszy solowy album Kaczego Proceder w końcu ujrzy światło dzienne. Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

 – Drill – nowa odmiana rapu, muzyka ulic, która powstała w Chicago i bardzo szybko została podłapana przez chłopaków z londyńskich gangów. Jak wiadomo, to miasto jest moim drugim domem, więc zarówno ta muzyka, jak i cała scena stały mi się w ten sposób bliskie.

 – Prawda – pisząc teksty, staram się opisywać moje, obfite w wiele skrajnych emocji, życie lub historie osób z najbliższego otoczenia: przyjaciół, a także wrogów. Nie chcę i nigdy nie będę rapować o blichtrze, hajsie i szybkich furach – to tylko fałszywa atrapa, która nie wnosi nic do tak ważnej dla mnie kultury. 100% mnie w tekstach, nigdy nie usłyszycie ode mnie ani jednego kłamstwa na bicie.

 – Kumple – na tej produkcji usłyszycie wielu gości, w większości są to moi bliscy przyjaciele. Właśnie oni, podobnie jak rodzina, wspólnicy i kumple, to dla mnie absolutny życiowy priorytet. Ta płyta jest przede wszystkim dla Was oraz dla wiernych słuchaczy, którzy dwie dekady czekali na ten album. W tym czasie mogliście usłyszeć mnie tylko na dziesiątkach featów, nie odczuwałem większego ciśnienia żeby zrobić coś swojego. Aż do teraz. Kaczy Proceder.

Premiera albumu już 16 kwietnia.

Polecane

Share This