KaeN sprzedał udziały w Altereggo Records


2021.06.28

opublikował:

KaeN sprzedał udziały w Altereggo Records

foto: kadr z wideo

Od jakiegoś czasu twórczość Kaena nie pojawia się już na kanale Altereggo, label nie był także wydawcą tegorocznego albumu „Jason” i wiemy już, że nie wyda także szykowanego na listopad „Jason II: Lunapark”. Ruchy artysty jednoznacznie sugerowały, że jego drogi z labelem, którego był współwłaścicielem się rozchodzą, teraz otrzymujemy oficjalne potwierdzenie zmian.

Artysta żegna się ze swoją wytwórnią, stawiając na rozwój nowej marki K13. Na pożegnanie z Altereggo raper opublikował na kanale tego labelu klip do kawałka „Weteran”.

Wytwórnia Altereggo Records informuje, że Dawid „KaeN” Starejki sprzedał swoje udziały w wytwórni i marce odzieżowej Altereggo. Działa teraz wyłącznie pod swoim nowym szyldem K13 i tam będzie dalej rozwijał swoją twórczość, zarówno na kanale YouTube jak i w mediach społecznościowych. Dziękujemy serdecznie za 5 lat wspólnych starań i pracy nad rozwojem wytwórni i życzymy ogromnego powodzenia jego nowym projektom!

Na Kanale Altereggo Records możecie spodziewać się utworów bardziej muzycznych, łączenia różnych stylów, mniej będzie stricte rapu. W drodze są 3 projekty, które będziecie mogli usłyszeć już niebawem na YouTube i w serwisach z muzyką cyfrową – czytamy w komunikacie wytwórni.

Przypominamy także, że w ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się klip do singla „Nowy Shady”, którym KaeN zapowiada kontynuację „Jasona”. W sieci trwa przedsprzedaż krążka.

Sprawdź także: KaeN jako „Nowy Shady” – pierwszy singiel zapowiadający nowy album

Polecane

Share This