KaeN szykuje album. Poznaliśmy tytuł


2021.05.18

opublikował:

KaeN szykuje album. Poznaliśmy tytuł

foto: P. Tarasewicz

Choć KaeN nie osiąga już tak imponujących wyników jak jeszcze kilka lat temu, nadal ma wokół siebie grono lojalnych fanów, dla których nagrywa kolejne płyty. Jego ostatnim krążkiem jest wydany w marcu „Jason”, który przyniósł m.in. „Kwarantannę” z Eweliną Lisowską. Artysta nie zwalnia tempa i zaskakuje informacją o planach rychłego wydania kontynuacji tego wydawnictwa.

Mój kolejny album nazywa się „Jason II: Lunapark”. Niebawem pierwszy singiel – zapowiada niespełna dwa miesiące po premierze „Jasona” były reprezentant Prosto.

Przypomnijmy, że KaeN należy do wąskiego grona raperów, którzy mogą się pochwalić klipem, mającym ponad 100 mln wyświetleń na YouTube. Wideo do „Zbyt wiele” z WdoWą i Cheebą od chwili debiutu w lipcu 2014 roku wyświetlono 106 mln razy.

Sprawdź także: Sobota wydaje oświadczenie: „Chciałbym usłyszeć je*ane przepraszam”

Wśród singli promujących „Jasona” poza wspomnianą „Kwarantanną” był też m.in. numer „Co jest?”, w którym Kaena wsparł Kubańczyk. Gospodarz nabijał się w tym kawałku z Belmondo i głośnej „Rafalala gate”, nawijając: „Plastikowe suki d*pą trzęsą, dobrze robią buzią, robią d*pą, robią ręką, Boże co za czasy, co za gó**o, co za bagno, tranzystory z raperami się podzielą wanną”.

Polecane

Share This