Kafar: Dla mnie to nawet Białas może pomagać innym


2020.01.07

opublikował:

Kafar: Dla mnie to nawet Białas może pomagać innym

fot. P. Tarasewicz

28 lutego do sklepów trafi nowy album Kafara z Dixon37 zatytułowany „Panaceum 3”. W pierwszym singlu zapowiadającym album gościnnie pojawili się Peja, Pezet oraz Lipa z Illusion. Pozostałych gości póki co nie znamy, wiemy natomiast, kogo na pewno nie usłyszymy na płycie.

Odpowiadając na pytania fanów Kafar przyznał, że na „Panaceum 3” nie pojawi się Kali. Raper wyjaśnił, że na razie nie ma żadnych panów dotyczących kolejnej współpracy obu panów, a przy okazji, że zwrotka Kalego ze „Sztormu” z płyty „BSNT” nagranej z Restem jest featem, na dogranie którego czekał chyba najdłużej w karierze. Wiemy również, że na nowym krążku reprezentanta Dixon37 zabraknie Filipka, który „jest jeszcze za mały” dla Kafara. Nie mamy się także co spodziewać obecności Safula, ponieważ zapytany o relacje z nim Kafar odpowiedział: – Nie ma żadnych.

Korzystając z tego, że Kafar znalazł czas, by odpowiedzieć na pytania, słuchacze zainteresowali się także innymi kwestiami – jak choćby pomocą finansową dla Australii. Jeden z fanów zapytał artystę, co sądzi o tym, że Deynn i Majewski w ciągu zaledwie kilku godzin zebrali dla potrzebujących 200 tys. złotych.

– Dla mnie to nawet Białas może pomagać innym. Liczy się pomoc i za to należy się szacunek. Każdemu – odparł Kafar.

Polecane

Share This