Kafar o końcu kariery Kalego i nowym albumie Palucha

Warszawski raper odpowiedział na pytania fanów


2020.11.30

opublikował:

Kafar o końcu kariery Kalego i nowym albumie Palucha

fot. P. Tarasewicz

W niedzielny wieczór Kafar zorganizował na swoim Instagramie sesję Q&A. Fani pytali go między innymi o najnowszy album Palucha i ogłoszenie zakończenia kariery przez Kalego.Podobnie jak większość raperów wypowiadających się na temat decyzji szefa GM, Kafar także nie przyjmuje do wiadomości opcji, że Kali nie nagra już albumu.

– Nie ma opcji, żeby odszedł – odpowiedział członek Dixon pytany czy Kali chce postąpić słusznie odchodząc od nagrywania płyt.

Przypomnijmy, że podobne pytanie fani zadali w weekend Peji.

– To twardy biznes, który wykończył już niejednego. Na swoim przykładzie dodam, że trzeba korzystać z wieloletnich doświadczeń w kryzysowych momentach. Nie sądzę, aby sytuacja Kalego należała do kryzysowych. Jednak każdy jest inny, ma swój próg wrażliwości i każdy indywidualnie odczuwa tzw. kres. Tu nie ma miękkiej gry, więc trzeba być niesamowicie odpornym, bo robienie rapu w Polsce nigdy nie dawało artyści komfortu. Dlatego trzeba być mocnym duchem i konsekwentnym w działaniach, ale jak wcześniej mówiłem – każdy jest inny. Nosimy tylko własne buty, nigdy czyjeś – skomentował Peja.

Jeden z fanów zapytał także Kafar jak ten ocenia najnowszy album Palucha – „Nadciśnienie„.

Nie przypominam sobie słabej płyty od Palucha, choć ostatnio zapomniałem, że ma numer z Wojtkiem Sokołem – napisał członek Dixon37.

 

Polecane

Share This