Kafar o Safulu: „To jest ciężki przypadek”


2020.07.10

opublikował:

Kafar o Safulu: „To jest ciężki przypadek”

fot. mat. pras.

Saful sam nie wie, czy odszedł, czy nie odszedł, musiałbyś się jego zapytać – mówił jeszcze kilka tygodni temu Kafar. W ostatnim wywiadzie dla RapNews Saful przyznał, że między nim, a resztą ekipy były niesnaski, ale sytuacja została już wyprostowana. Jak teraz patrzy na sytuację Kafar?

W wywiadzie dla PrzekoTV raper został poproszony o wskazanie najlepszych cech swoich kolegów z ekipy. W większości przypadków artysta nie miał z tym problemu.

Sprawdź też: Jak wyglądają relacje Safula z Dixon37? Raper odpowiada

Krasul, mimo że nie nawija, to zdecydowania przyjaźń i oddanie. To jest taki człowiek, że… ja np. wyłączam telefon w nocy czy coś, a do niego możesz zadzwonić w nocy, że masz problem i zawsze możesz na niego liczyć. Rest bardzo podobnie, bo też jest na każde zawołanie, ale żeby nie powtarzać, zróbmy systematykę i zacięcie jeśli chodzi o sportowe rzeczy. Michrus fajnie poleciał w rolę ojca. To mi się podoba, bo pojawił się nowy Dixon Franko – mówił Kafar.

Kiedy jednak doszło do Safula, Kafar zaśmiał się i powiedział: – To jest ciężki przypadek. Naprawdę musiałby tutaj stanąć i musielibyśmy porozmawiać o Safulu. Chyba tydzień byśmy o tym gadali.

 

Polecane


Share This