Kafar o Szpaku: „Już był taki jeden, co wszystkim ubliżał”

"Nic tam się przecież nikomu nie stało (a mogło)".


2020.09.14

opublikował:

Kafar o Szpaku: „Już był taki jeden, co wszystkim ubliżał”

fot. mat. pras.

Nie milkną echa komentarza Szpaka do ubiegłotygodniowej gali Popkillerów. Kilka dni temu sprawę na naszych łamach komentował Waldemar Kasta, teraz to samo robi Kafar z ekipy Dixon37.

Młodzi mówią, że starzy mają ból dupy? Po czym wnoszą? Po ilości oklasków na gali, na której w dodatku ich nie było? Przecież ta gala to właśnie próba pokazania młodszym, że chcemy dialogu i robimy pierwszy krok. No to mamy dla odmiany piękny przykład młodego i chyba nieprzemyślanego bólu dupy – zupełnie niepotrzebnego w dodatku. Skoro młodzi tak dużo i chętnie kopiują ze Stanów, to może niech nauczą się jeszcze jednej rzeczy od amerykańskiego rappera – docenienia czegoś w pionierach, starszych kolegach – szczególnie na stworzonych do tego okazjach – mówił nam wrocławski weteran w odpowiedzi na słowa Szpaka.

Sprawdź też: Szpaku ostro o starszych kolegach ze sceny: „Ch*j wam na mordy”

Do tematu podczas weekendowego Q&A odniósł się także Kafar.

Poniosło go. Nic tam się przecież nikomu nie stało (a mogło). Już był taki jeden, co wszystkim ubliżał. Co do Popkillerów, to naprawdę była mieszanka wybuchowa, o czym pewnie jeszcze opowiem – skomentował artysta.

Pisząc o „takim jednym, co wszystkim ubliżał” Kafar ma na myśli incydent z udziałem Bedoesa, który podczas SB FFestivalu w 2018, krzyczał ze sceny:

– Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę.

Jak wówczas zareagowali reprezentanci Dixon37? Przypominamy nasz tekst sprzed dwóch lat.

Polecane