Kafar o życiu rapera: „Wałek, ściema, 3/4 udaje gangstera – koka, hera”


2021.02.05

opublikował:

Kafar o życiu rapera: „Wałek, ściema, 3/4 udaje gangstera – koka, hera”

fot. kadr z wideo

„Dzieciaki ciągle pytają o życie rapera / Co mam powiedzieć, skoro to wałek, skoro te ściema / 3/4 udaje gangstera – koka, hera / A nic wspólnego z ulicą przecież tu nie ma” – tak o rapowej scenie wypowiada się w nowym singlu Kafar. „Za tych co nie mogą” to kolejny singiel promujący nadchodzący solowy krążek reprezentanta Dixon37. W premierowym utworze Kafara gościnnie pojawili się Miodu z Jamala oraz Paluch, producentem numeru jest Milionbeats.

„Za tych co nie mogą” trafi na płytę „23 minuty po północy”, której premierę zapowiedziano na 26 lutego. Preorderowe wydanie będzie wzbogacone o trzy dodatkowe numery (w tym jeden remix), specjalną opaskę na rękę „00:23”, wlepy, autograf Kafara oraz kod rabatowy na 20% do wykorzystania na Illegalshop.pl

Sprawdź także: Sobota do Jongmena: „Nie p***olę się już z tobą, dla nas jesteś zwykłą c***ą”

Oto jak Kafar zapowiada swoje nadchodzące solo:

Za kilka chwil zegar w salonie wybije północ. Na biurku tylko laptop, zdjęcie żony i syna w ramce z Ikei, spiołka z niedopalonym jointem i oczywiście chodzący za mną wszędzie Jack Daniels. Za oknem raz po raz słychać szczekającego psa sąsiadów, który wyprowadzony na nocny spacer w tę bezgwiezdną, zimną noc poczuł tę specyficzną nerwowość, tak znamienną dla całego tego pieprzonego roku. Czuję się zmęczony, ale wiem że nie zasnę, nie ma takiej opcji. Ukojenie po zabiegu z gęstego dymu zaczyna ustępować miejsca rosnącej fali niepokoju. Biorę spory łyk ze szklanki, „krzyt krzyt” – w ciszy rozbrzmiewa kamień zapalniczki, którą odpalam niedopałek z pierwszego wersu tej historii. K***a, coś, nie wiem co, ale coś jest nie tak. Puszczam bit z folderu „Nowe rzeczy”, gapię się przez dłuższą chwilę na pustą kartkę i już wiem. Jest godzina 00:23, a ja nie mam już dla was panaceum. Zaczynamy nowy rozdział.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This