Kafar, Peja, Pezet i legenda rocka w numerze dla swoich dzieciaków

Do sieci trafił pierwszy z singli zapowiadających album Kafara


2019.12.24

opublikował:

Kafar, Peja, Pezet i legenda rocka w numerze dla swoich dzieciaków

Do pierwszego singla „KID – krocz inną drogą” otwierającego preorder albumu „PANACEUM 3: CZARNO NA BIAŁYM”, warszawski raper zaprosił legendy polskiej sceny rapowej – Peję i Pezeta oraz znanego z rockowej grupy Illusion – Tomasza Lipę Lipnickiego.

„Panaceum 3: czarno na białym” od Kafara z ekipy Dixon37, to album zwieńczający trylogię warszawskiego rapera sygnowaną tytułem „Panaceum”.

Płyta obfituje w teksty celnie opisujące polską, nierzadko trudną rzeczywistość. Brzmieniowo na albumie dominować będą klasyczne, oldschool’owe produkcje, ale nie zabraknie również bardziej nowoczesnych, eksperymentalnych akcentów.

Kafar od lat podkreśla swoje przywiązanie do kultury hip-hop, która pozwoliła mu odbić się od dna i pokonać marazm szarej ulicy. To wszystko ma swój wydźwięk w warstwie lirycznej albumu, gdyż każdy track rapera stanowi odzwierciedlenie jego obecnego stanu ducha lub refleksji bazujących na wspomnieniach z przeszłości.

Na albumie pojawią się prawdziwe tuzy polskiego rapu, ale również kilku mniej oczywistych raperów – szczegółowa tracklista już wkrótce.

Za warstwę muzyczną albumu odpowiada wielu świetnych producentów, m.in: O.S.T.R. i Poszwixxx.

Preorder: https://preorder.pl/kafar-dixon37

Polecane

Share This