Kafar pogodził Aviego z TPS-em, ale przypłacił to opóźnieniem premiery płyty


2021.02.18

opublikował:

Kafar pogodził Aviego z TPS-em, ale przypłacił to opóźnieniem premiery płyty

fot. kadr z wideo

Nie ma drugiej takiej ekipy w Polsce. Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę – krzyczał ze sceny warszawskiej Stodoły Bedoes podczas SB FFestivalu w 2018 roku. Wypowiedź artysty odbiła się głośnym echem na scenie, zapoczątkowując beef, w którym uczestniczyli m.in. Białas, Tomb, Śliwa, TPS oraz Avi & Louis Villain. Ci ostatni przypłacili swoją postawę rozstaniem z szeregami SB Maffiji, ponieważ najpierw opublikowali mocny diss „Tupac Shakur” wymierzony w TPS-a, ale po rozmowie telefonicznej z raperem zdecydowali się go usunąć.

Jak pewnie zauważyliście, mój diss skierowany w stronę TPS-a, zniknął z sieci. Jest to spowodowane słowami o rodzinie, za które przepraszam, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy z tego, że trzy miesiące temu urodził mu się syn. Rozmawialiśmy dziś z Wojtkiem o całej sytuacji i udało nam się znaleźć porozumienie, w związku z tym podjąłem decyzję o usunięciu dissu. Beef uznaję za zakończony – wyjaśniał wówczas Avi, deklarując, że decyzja o zakończeniu beefu była obustronna.

Sprawdź także: Avi zakopał topór wojenny z TPS-em

Trzy lata później raperzy oficjalnie zakończyli swój konflikt, spotykając się na zaproszenie Kafara, o czym informowaliśmy kilka tygodni temu.

Nowy rozdział. Tak się tworzy historię, panowie. Hip-hop – skomentował reprezentant Dixon37, który zaprosił zwaśnionych artystów do wspólnego kawałka.

Jak wiecie, ostatnio udało nam się zażegnać konflikt na linii Raszyn – Radom i chcieliśmy to uczcić wspólnym numerem. Okazało się, że możemy zrobić to szybko. Kręcimy też dla was klip, więc „Tylko dla twoich oczu” trochę opóźni premierę płyty, ale specjalnie dla was na niej się znajdzie – zapowiedział Kafar, który szykuje dla fanów krążek „23 minuty po północy”. Finalnie album ukaże się 12 marca, dwa tygodnie później niż pierwotnie planował Kafar. Krążek nadal możecie zamawiać na www.preorder.pl.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KAFARDIX37 (@kafar_dixon37)

Polecane


Share This