Kafar: „To nie wina obdarowanych, a rządzących. Teraz słyszę, że wstrzymują wypłaty i patrzą na nas rozbawieni, a my zostajemy wkur*ieni na siebie”


2020.11.16

opublikował:

Kafar: „To nie wina obdarowanych, a rządzących. Teraz słyszę, że wstrzymują wypłaty i patrzą na nas rozbawieni, a my zostajemy wkur*ieni na siebie”

fot. P. Tarasewicz

Przypomnijmy, że po tym jak opublikowano listę artystów, którzy otrzymali pieniądze w ramach tarczy antykryzysowej dla artystów, Kafar na gorąco opublikował na swoim Instagramie mem, którego autor stosuje prosty podział polskich artystów na raperów i „gwiazdy”. Z treści mema wynika, że pierwsi potrafili się skrzyknąć, zbierając w ramach #hot16challenge2 pieniądze na służbę zdrowia, natomiast drudzy nie mogąc grać na telewizyjnej imprezie sylwestrowej wyciągają rękę do władzy. Już wtedy mem był nie do końca trafiony, bo programem dofinansowania objętych zostało także kilku przedstawicieli kultury hip-hopowej. Po chwili namysłu, Kafar najwidoczniej zmienił zdanie na temat całej sytuacji i po wybuchu burzy związanej z dotacjami, zamieścił wpis, w którym sugeruje, że tarcza była kolejnym krokiem rządku, który miał skłócić Polaków.

Wypijmy i przestańmy się kur*a kłócić!!! Bo oni znowu to zrobili. ZNOWU! Tym razem podzielili i napuścili nas na siebie dofinansowaniem „artystów”. Ja też jak usłyszałem o dwóch bańkach dla bliźniaków, to aż przysiadłem. Jak to? Teraz kur*a? Ludzie tracą pracę, gospodarka się sypie a tu lecą melony? Ten wziął tyle, tamten tyle. Ten dostał a ten nie. To nie wina obdarowanych, a rządzących. Teraz słyszę, że wstrzymują wypłaty i patrzą na nas rozbawieni, a my zostajemy wkurwieni na siebie, skłóceni jeszcze bardziej… Twoje zdrowie. Czy jesteś artystą, studenciakiem, piekarzem, taksówkarzem, położną czy uczniakiem. Twoje, tak kur*a po ludzku – napisał Kafar.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KAFARDIX37 (@kafar_dixon37)

Polecane


Share This