Kafar, TPS i Vin Vinci w mocnym ulicznym singlu


2022.06.21

opublikował:

Kafar, TPS i Vin Vinci w mocnym ulicznym singlu

fot. mat. pras.

Mocne uliczne trio w natarciu. Sprawdźcie refleksyjny singiel „Za kraty”, który promuje solowy album Kafara „Na otwartym sercu” wydany nakładem Step Records. W utworze gościnnie udzielili się Vin Vinci oraz TPS. Za produkcję utworu odpowiadają Leśny oraz ADZ. Teledysk zrealizowała ekipa Akka Filmz.

„Na otwartym sercu” to mój piąty solowy album, na którym po raz kolejny postawiłem na bezwzględną szczerość – stąd tytuł krążka. Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli –wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ GONDEK. Wiecie, że wolę przemawiać na bitach niż w takich opisach, także po prostu posłuchajcie co tym razem mam Wam do powiedzenia. 5! – pisze o swoim wydawnictwie Kafar.

Polecane

Share This