Kafar w jednym singlu z z Avim, Louisem Villainem i TPS-em


2021.02.26

opublikował:

Kafar w jednym singlu z z Avim, Louisem Villainem i TPS-em

fot. YouTube

Tak się tworzy historię, panowie. Hip-hop – pisał niedawno na Instagramie Kafar, publikując zdjęcie z Avim, Louisem Villainem i TPS-em. Reprezentant Dixon37 zrekrutował artystów do swojego nowego singla „Tylko dla twoich oczu”, pomagając im tym samym w zakopaniu topora wojennego.

Jak wiecie, ostatnio udało nam się zażegnać konflikt na linii Raszyn – Radom i chcieliśmy to uczcić wspólnym numerem. Okazało się, że możemy zrobić to szybko. Kręcimy też dla was klip, więc „Tylko dla twoich oczu” trochę opóźni premierę płyty, ale specjalnie dla was na niej się znajdzie – zapowiedział Kafar, który szykuje dla fanów krążek „23 minuty po północy”. Finalnie album ukaże się 12 marca, tymczasem już dziś możemy zobaczyć wideo towarzyszące utworowi „Tylko dla twoich oczu”.

Sprawdź także: Słoń o Tekashim: „Tam jest mocna awaria”

Czwarte solo Kafara możecie nadal zamawiać w sklepie preorder.pl.

Za kilka chwil zegar w salonie wybije północ. Na biurku tylko laptop, zdjęcie żony i syna w ramce z Ikei, spiołka z niedopalonym jointem i oczywiście chodzący za mną wszędzie Jack Daniels. Za oknem raz po raz słychać szczekającego psa sąsiadów, który wyprowadzony na nocny spacer w tę bezgwiezdną, zimną noc poczuł tę specyficzną nerwowość, tak znamienną dla całego tego pieprzonego roku. Czuję się zmęczony, ale wiem że nie zasnę, nie ma takiej opcji. Ukojenie po zabiegu z gęstego dymu zaczyna ustępować miejsca rosnącej fali niepokoju. Biorę spory łyk ze szklanki, „krzyt krzyt” – w ciszy rozbrzmiewa kamień zapalniczki, którą odpalam niedopałek z pierwszego wersu tej historii. Kurwa, coś, nie wiem co, ale coś jest nie tak. Puszczam bit z folderu „Nowe rzeczy”, gapię się przez dłuższą chwilę na pustą kartkę i już wiem. Jest godzina 00:23​, a ja nie mam już dla Was panaceum. Zaczynamy nowy rozdział – pisze o płycie raper.

Polecane


Share This