Kafar wskazuje TOP3 klasyków w polskim rapie

Artysta odpowiada na pytania o ReTo i Białasa.


2020.09.28

opublikował:

Kafar wskazuje TOP3 klasyków w polskim rapie

fot. kadr z wideo

W sobotę w klubie Rock Out w Dąbrowie Górniczej odbył się charytatywny koncert na rzecz walczącej z nowotworem Julii Kuczały (możecie wesprzeć jej leczenie, wchodząc na tę stronę). Na scenie pojawili się m.in. Dixon37, ReTo i Dedis. Jeśli wierzyć właścicielom lokalu, impreza była więcej niż udana. Podobne wnioski można wysnuć po lekturze instagramowego Q&A Kafara, który na pytanie, czy spotkał się w dąbrowskim klubie z ReTo, odparł:

Nie. Nie znam się z ReTo, a wczorajszy bal nie pozwolił tego zmienić 😉

Obok pytania o reprezentanta chillwagonu, nie zabrakło również tych związanych z planami artysty na przyszłość. Zapytany o to, czy szykuje płytę w duecie z innym raperem lub czy planuje krążek z jednym producentem, Kafar odpowiedział:

– Nawet kilka 🙂

Artysta raz jeszcze przyznał, że sobotnie zwycięstwo Jana Błachowicza w UFC dużo dla niego znaczy, a także potwierdził, że w jego relacjach z Białasem nic się nie zmieniło. Fani poprosili go także o wskazanie faworytów w polskim rapie w okresie 1999-2005. Reprezentant Dixon37 nie zawahał się wymienić swojej ekipy, ponadto umieścił w zestawieniu Molestę i ZIP Skład. Zobaczcie odpowiedzi Kafara.

Sprawdź też: Kafar gorzko o weteranach. „Nie wierzę już pionierom”

Polecane