Kafar z ekipą odwiedzili studio SB Maffiji?


2018.11.16

opublikował:

Kafar z ekipą odwiedzili studio SB Maffiji?

foto: kadr z wideo

Według pojawiających się w sieci informacji Kafar wraz z ekipą mieli odwiedzić Nobocoto Studio, w którym nagrywają reprezentanci SB Maffiji. Glamrap powołując się na fanpage SB Wackija donosi, że raper i jego koledzy szukali w studiu Białasa, ale go nie zastali. W dissie „Incognito” Kafar zapowiedział, że chętnie odwiedzi Białasa w Nobocoto i prosi o informacje, kiedy może go tam zastanie, żeby nie jeździć na próżno. Czyżby spełnił obietnicę?

Jest to już pewna informacja. Kafar z ekipą „odwiedził” Nobocoto studio. Celem był Białas, którego tam nie zastali. Rzecz jasna, wpadli w kominiarkach (chyba nikogo to nie dziwi) i zanim zaczęli zadawać pytania – oberwało się realizatorowi oraz klientowi studia, który w tym czasie nagrywał tam numer, prawdopodobnie wyłapali po przysłowiowym „liściu”. Jak myślicie, Białas pozostawi to bez jakiejkolwiek reakcji? Chyba jeszcze nigdy konflikt pomiędzy raperami w PL tak bardzo nie przypominał tych, które śledzimy za Oceanem i jeśli mam być szczery – mam nadzieję, że w taki się nie przerodzi. Muzyka powinna bronić się sama i jeśli problemom stawia się czoła – powinno się je rozwiązywać w studiu – cytuje wspomniany wcześniej fanpage Glamrap.

Kafar opublikował dziś adresowany do Białasa diss „Memento mori”. To już trzeci numer reprezentanta Dixonów w beefie z zawodnikiem SB Maffiji. Białas po wypuszczeniu wczoraj dissu „Outro” deklarował, że znikna skupić się na nowej płycie, ale jednocześnie trzyma rękę na pulsie.

Zwróciliśmy się do przedstawicieli Dixon37 i SB Maffiji z prośbą o komentarz w tej sprawie.

Polecane

Share This