Kajman – „Bad Boy” (VIDEO)


2013.03.05

opublikował:

Kajman – „Bad Boy” (VIDEO)

Przed Wami drugi singiel promujący nadchodzący album Kajmana pt. „Prototyp”.  Za bit w numerze „Bad Boy” odpowiedzialny jest Chmurok. Po mocnym braggowym numerze, nadszedł czas na przedstawienie kolejnego z wielu oblicz płyty, czyli mocno emocjonalny numer traktujący o wciąż powtarzającym się niespełnionym uczuciu i tęsknocie za utraconą miłością.

Album ukaże się 17 maja 2013 roku, nakładem Step Records. Z dniem dzisiejszym na www.preorder.pl wystartowała przedsprzedaż krążka, w promocyjnej cenie 29,99 zł

{reklama-hh}

Jak poinformowała wytwórnia, niższa cena obowiązuje wszystkich, którzy zamówią album do 28 marca, kiedy to zostanie upubliczniona niespodzianka dołączana do preorderowej wersji płyty oraz pełna tracklista wraz z gośćmi.

– Chcemy przekonać się ilu słuchaczy jest gotowych nabyć mój krążek praktycznie w ciemno, bez całej otoczki związanej z upublicznianiem gości, setką materiałów, trailerami, etc. Opublikowaliśmy do tej pory solowy singiel „Moje Pięć Minut”, który świetnie zażarł i wespół z wytwórnią zdecydowaliśmy się przeprowadzić swego rodzaju eksperyment w momencie publikacji „Bad Boya” – mówi Kajman.

Za wykonanie teledysku odpowiedzialna jest ekipa ToczyVideos. Obraz powstał przy wsparciu firmy The One.

Tagi


Polecane

Share This