Kajman kolejnym gościem akcji Kolorujemy Rapem


2014.06.17

opublikował:

Kajman kolejnym gościem akcji Kolorujemy Rapem

Pod koniec bieżącego roku na rynku ma pojawić się projekt muzyczny „Kupujcie Polski Rap x Kolorujemy.pl. Album, na którym usłyszymy polskich raperów będzie wspierał akcję kibiców, której celem jest odnawianie Domów Dziecka.

Kupujcie Polski Rap to stowarzyszenie zajmujące się promowaniem zakupu legalnych nośników rapowych, Kolorujemy natomiast, to inicjatywa kibiców, mająca na celu pomoc w odnawianiu Domów Dziecka w całej Polsce. Chcemy, aby dzieci z Domów Dziecka poczuły się ważne. Chcemy pokolorować ich przestrzeń remontując wybrane placówki. Chcemy przy tym dobrze się bawić i rywalizować co już się dzieje – deklarują inicjatorzy akcji.

{sklep-cgm}

Do dotychczas poznanych gości, którzy pojawią się na płycie, czyli: Kali, Kaen, Brahu, RDW, Vixen, Kobra, Ry23, Ryfa Ri czy DJ Danek dołącza Kajman. Pełna lista gości ma zostać ujawniona w lipcu. Nie ma nic lepszego niż możliwość pomagania w jednoczesnym połączeniu z pasją, dlatego postanowiliśmy połączyć siły z akcją Kolorolujemy i za sprawą raperów dać komunikat, że warto wspierać takie akcje – mówi Marcin Gabla, producent wykonawczy projektu. Na płycie oprócz młodej krwi usłyszymy weteranów sceny, jednak na szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Krążek trafi do sprzedaży sklepowej w grudniu, a część zysków sprzedażowych trafi na rzecz Akcji Kolorujemy.

Polecane

Share This