Kali i Major przypominają o „Hucpie” nowym klipem


2021.02.15

opublikował:

Kali i Major przypominają o „Hucpie” nowym klipem

fot. kadr z wideo

Dwa miesiące po premierze „Hucpy” Kali i Major przypominają o wspólnym krążku, publikując nowy klip. „Si” towarzyszy pozytywny obrazek, w którym artyści wystąpili wspólnie ze swoimi rodzinami. „Wszystko si, wszystko gra / W tym jestem, doszedłem sam, nie wiem jak / Zniknął cień, opada mgła / Ej, ziomuś, ja nie muszę się bać / Wszystko si, wszystko gra / W tym jestem, doszedłem sam, nie wiem jak / Zniknął cień, opada mgła / Ej, ziomuś, ja nie muszę się bać” – słyszymy w wykonywanym przez Kalego refrenie.

Negatywne komentarze ne pierwsze single zapowiadające „Hucpę” pchnęły Kalego do podjęcia decyzji o zaprzestaniu nagrywania. Jeszcze przed wydaniem krążka raper zapowiedział, że album nagrany z Majorem, będzie ostatnim w jego karierze.

Jest mi totalnie przykro, że część moich fanów to totalne chorągiewki. Dosyć tolerowania każdego gówna słownego w kierunku artystów. Dosyć rozliczania nas, zaglądania nam do portfeli i poczucia, że macie prawo, by ranić nas, gdy tylko coś wam nie spasuje. Dosyć bezczelności i poczucia, jakbyśmy byli waszą własnością. Nie zasługujecie na nas. Daliście mi dużo do myślenia. Właściwie to złamaliście mi serce… Wielu z was zawiodłem, ale wielu z was zawiodło mnie, w okresie gdy powinniśmy się wspierać – komentował wówczas artysta.

Sprawdź także: Kali gratuluje Nepalczykom historycznego sukcesu

Na szczęście dla fanów kilka dni później raper złagodził swoje stanowisko, zapowiadając, że może i nie skończy z nagrywaniem i wydawaniem muzyki, ale po „Hucpie” na pewno zrobi sobie dłuższą przerwę.

Możliwe, że moja misja przybierze inną formę. Od muzyki i rapowania muszę co najmniej odpocząć, co nie jest ani deklaracją powrotu po czasie ani definitywną ucieczką od tego co kocham dalej całym sercem. Musze przemyśleć wiele spraw. Potrzebuję na to czasu. Skłamałbym, jeśli powiedziałbym, że wiem, co będzie dalej. Nie wiem. Zawsze robię to, co czuję i podpowiada mi serce. Mam świadomość, że w pewnym sensie karze  was i sam siebie bo kartka jest moim najstarszym przyjacielem jakiego mam – wyjaśnił Kali.

„Hucpa” debiutowała na trzeciej pozycji Olisu. Krążek pokrył się złotem trzy dni po premierze.

Polecane


Share This