Kali: „Niejeden chciał być bossem, a na psach szpagat jak Van Damme”


2021.05.19

opublikował:

Kali: „Niejeden chciał być bossem, a na psach szpagat jak Van Damme”

fot. P. Tarasewicz

Step Records prezentuje ostatni klip promujący projekt „Prima Sort”, w którym uczestniczyli wszyscy reprezentanci wytwórni Step Records, a także zaprzyjaźnieni z nią artyści należący do ścisłej czołówki sceny. W utworze „Boss” na jednym bicie spotkali się Dawid Obserwator, Major SPZ oraz Kali. Za produkcję tego osiedlowego bangera odpowiadają Frewu i Pierunn, natomiast klip to dzieło Filopa z Wiadomo Films.

Na albumie „Prima Sort” udzielili się wszyscy reprezentanci opolskiej wytwórni, która w ciągu ostatnich dwóch lat dokonała niemałych zmian kadrowych. Wydawnictwo staje niejako w opozycji do aktualnych trendów – gdy w modzie jest wszechobecny blichtr i przewózka, Step Armia pokazuje, że klasyczny rap również prężnie się rozwija, a zachowując przywiązanie do korzeni kultury hip-hop, również można tworzyć rzeczy świeże, nowatorskie.

W projekcie „Prima Sort” wzięła udział zarówno „młoda gwardia” Stepu, czyli Intruz, Dedis, Dawid Obserwator, Vin Vinci i Śliwa, jak również starsi wyjadacze jak Major SPZ i Kafar Dix37. Na albumie nie zabrakło również gościnnych zwrotek artystów spoza wytwórni.

Sprawdź także: Sentino o relacjach ze Step Records: „Mój podpis już do nich poszedł”

Polecane

Share This