Kali odpowiada Kacprowi: „Beka z ciebie, roninie bez pana”


2019.11.23

opublikował:

Kali odpowiada Kacprowi: „Beka z ciebie, roninie bez pana”

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Kali nie kazał Kacprowi długo czekać i już dziś odpowiedział na jego facebookową zaczepkę. – Ktoś już chyba miał w polskim rapie płytę opartą o inspirację samurajskim klimatem wschodu, hmm? 🤣🤔 Aaa, nie, to byłem ja #beka – pisał Kacper, zarzucając Kalemu skopiowanie jego patentu.

Gul tak mocno wybił, że nie mogłeś spać, co? Beka to jest z ciebie od lat, roninie bez pana. Zamiast rościć prawa do urojonego patentu na orientalne brzmienia, weź się duszku za kolegę byłego, Kaskadera, zamiast robić gównoburzę dla zdobycia atencji. Poodbijał bym z tobą piłeczkę, ale to już nie ten level. Możesz kąsać dalej kostki, a 20 (grudnia – tego dnia obaj artyści wydają nowe płyty – przyp. red.) ci pomacham z góry Olisu. Weź się w końcu za normalną robotę, będzie z ciebie przynajmniej jakiś pożytek. I dzięki za ten post, bo się ciężko uśmiałem z komentarzy. Wyobraź sobie, że dalej cię pozdrawiam. Ous! – napisał w komentarzu pod postem Kacpra Kali.

Niedługo później Kacper ustosunkował się do wypowiedzi autora „Yakuzy”, wytykając mu m.in. to, że z czasem ekipy Ganja Mafia praktycznie się wykruszyła.

Przypomnij mi, kiedy tę bekę kręciłeś, bo nie pamiętam? Póki co to nawet Ruby cię wyśmiał, jeśli jesteśmy w kwestii śmiania się, a ty się nastroszyłeś jak kogut i na tym się skończyło. Moimi wrogami się nie interesuj, bo kiedy ciebie chcieli bić na każdym roku, to świeciłem za ciebie mordą, ale wolałeś pie***lić w wywiadach o liściach niewdzięczności. I masz czelność mówić mi coś o kąsaniu? To, że cyferki, kasa jak i Olis są dla ciebie wyznacznikiem wszystkiego, pokazałeś już dużo wcześniej, dlatego z całej ekipy Ganja Mafia została ci jedna osoba. Nie dało ci to do myślenia? Pewnie, że nie, bo przecież ty całe życie bidulek, sam się na to złapałem. Dużo uśmiechu życzę i również serdecznie pozdrawiam. Muah – odpisał Kacper.

Polecane

Share This