Kali i Pawbeats ponownie przesuwają datę premiery „Chakry”

Artyści opublikowali oświadczenie, w którym tłumaczą sytuację.


2017.03.29

opublikował:

Kali i Pawbeats ponownie przesuwają datę premiery „Chakry”

Kali i Pawbeats ponownie przekładają datę premiery wspólnego albumu „Chakra”. Krążek miał się ukazać 24 marca, ale w związku z problemami zdrowotnymi osoby odpowiedzialnej za mastering przesunięto premierę o tydzień. Teraz artyści są zmuszeni przesunąć ją o kolejny tydzień. Na drodze stanął problem z tłoczeniem płyt, co jest niestety częstą sytuacją. Kali i Pawbeats opublikowali oświadczenie, w którym przepraszają fanów i tłumaczą zaistniałą sytuację.

„Chakra” ukaże się 7 kwietnia, 28 kwietnia odbędzie się koncert premierowy, na który artyści zapraszają do CK Wiatrak w Zabrzu.

Treść oświadczenia:

Przepraszamy z całego serca.

Z powodu niedostarczenia przez tłocznię w terminie wystarczającej ilości egzemplarzy albumu „Chakra” zostaliśmy po raz drugi zmuszeni do przesunięcia premiery o tydzień czyli na 7 kwietnia. Z naszej strony spełniliśmy wszelkie wymogi aby płyta ukazała się na czas jednak wystąpiły czynniki niezależne od nas. Pomimo wszelkich starań nie udało nam się uratować sytuacji.

Mam nadzieję, że okażecie wyrozumiałość.

Pomimo wszelkich przeciwności losu, które dotykają ten projekt wierzymy, iż zawartość krążka zrekompensuje wszelkie niedogodności. Włożyliśmy w ten album ogrom serca i kawałek duszy. Problemy uświadczają mnie w przekonaniu, że przekaz, który niesie ta produkcja podniesie świadomość słuchaczy i możliwe, że wielu oponentów mocno trzyma kciuki by ten album nie ujrzał światła dziennego. Ujrzy, zapewniam Was. Proszę Was jeszcze o odrobinę cierpliwości.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

KGM (Kali Ganja Mafia – przyp. red.)

Polecane