Kali: „Postanowiliśmy zaryzykować pół miliona złotych by połączyć koncert z teatrem”


2019.08.02

opublikował:

Kali: „Postanowiliśmy zaryzykować pół miliona złotych by połączyć koncert z teatrem”

Foto: Michał White / Kali FB

Decydując się na organizację oraz rozmiar #xxgm chciałem po pierwsze mocno zaakcentować swój jubileusz a po drugie pokazać, że można fanom zafundować dużo ciekawsze wrażenia podczas występu live. Zero ustępstw. Zero półśrodków.
Postanowiliśmy zaryzykować pół miliona złotych by połączyć koncert z teatrem, na tle potężnej ilości światła i ekranów a do tego „wpuścić” na scenę samochody, scenografię, tancerzy i statystów.

Wymyśliłem sobie, że stworzymy efekt 4D czyli połączymy wizualizacje ze scenografią czego efektem były takie numery jak „Abolicja” czy „Pełnia”. Nie wiem czy ktoś to robił wcześniej. Wiem, że nam się udało. Chciałem wyznaczyć nowy tor i zrobić coś pionierskiego. Z Waszych opinii wynika, że faktycznie tak się stało, a sam koncert odniósł sukces gromadząc tego wieczoru 5 tysięcy osób #soldout co niezmiernie mnie cieszy.  Nie udało by się tego dokonać bez paruset osób pracujących przy tym evencie i chciałbym, żebyście wiedzieli, że dziękuję Wam wszystkim, za każdą nawet drobnostkę.

W szczególności jednak podziękować muszę:  Sandrze oraz Sebie za to, że jak zawsze są przy mnie i na każdym kroku służą mi wsparciem, pomocą, pomysłami i rozwiązaniami #winwinwin . Kocham Was ale Seba #nohomo 😉

Dziękuję Pawbeatsowi oraz Szanownej Orkiestrze za istną wirtuozerię. Nawet nie wyobrażałem sobie, że ten koncert mógłby odbyć się bez Was. Marcin jak zawsze niezawodny, trzeźwy, no i jaki kozacki kapelusz 🙂 Chapeau bas!
Dzięki dla Filipa aka Flawless (napisze normalnie żeby było wiadomo o kogo chodzi:) za poprowadzenie sekcji Dj’skiej. Dzięki za ratowanie sytuacji… #junoooł Już na pewno nie jesteś piłkarzem. GM FAM.

@megaclubevents- razem wyprodukowaliśmy najbardziej zaawansowany technicznie i artystycznie event w historii polskiego rapu, w zaledwie miesiąc! Od zera. Marcin Kania, Tomasz Breś, Boogie za organizację od strony technicznej. Marcin był reżyserem, wymyślonego przeze mnie show, Tomasz kierownikiem produkcji a Boogie jego asystentem. To oni spięli tez całą technikę oraz wydarzenie w klamry. Panowie, pomimo nerwów, krwi i potu, zrobił bym z Wami to ponownie, w ciemno #razemtworzymyhistorię

Dziękuję Ewie Zagdan z ramienia MCK za spełnienie moich zachcianek typu latające pióra itd., oraz nieocenioną pomoc przy organizacji zarówno koncertu jak i zaplecza VIP. Co złe to nie my 😉
Dziękuję Sewerynowi z ekipy GM oraz chłopakom z Zandki i reszty Śląska, za budowę scenografii i dopilnowanie by w odpowiednim momencie znalazła się na scenie #ninjaboyz .
Budowa sceny- Target sound i Stage art. Mechanika sceny (zapadnia+rozsuwany ekran) PIASECKI & SYN
Nagłośnienie i technika sceniczna TARGET SOUND.
Piotr Roszczenko-ekrany.
Zbigniew Machura EVEN LIGHTS-światło. WJU-realizacja wizual.
Wyrzutnie/efekty – EFEKTY FX.
Panowie, jak to kur… brzmiało! Jak to kur… wyglądało! Dziękuję!

Dziękuję Kamelowi z ekipy GM za fachowe poprowadzenie eventu i resztę powierzonych obowiązków.

Pawcio, nasz nadworny grafik, który w szeregach GM jest praktycznie od samego początku. Jak zawsze trzymasz poziom. Aż się dziwię, że nie marudziłeś z tytułu wielu nadgodzin i braku snu 😉 Good job 😉 Dzięki!
Nerwus za asystowanie przy nagłośnieniu. Dobre reverby 😉 Dzięks!

Dziękuję Błażejowi Jankowiakowi oraz ekipie 9 Liter za zrealizowanie zdjęć video, z których powstanie DVD z zapisu koncertu. Tak! Będzie DVD 🙂 Błażej po raz kolejny potwierdził, że jest niczym żołnierz i nie straszne mu żadne wyzwanie. 8 godzin z kamerą na plecach. Szacunek!

Dziękuję drugiej i trzeciej ekipie filmowej czyli sensi& oraz ROKA Enter. My się tam chociaż minęliśmy w trakcie koncertu? #ferwor
Dziękuje ekipie fotografów- Michał White, Dagsoon, Bartek Modrzejewski, Ewelina Łęczyńska, Gołąb, Portal Gwiazd i inni. Epickie klatki!
Dziękuję grupie tancerzy KOGO za fachowe podejście i zaangażowanie. Z takimi ludźmi chce się pracować. Wyszło zajebiście!
Dziękuję Zięba Clinic za opiekę medyczną w postaci kroplówek, które dostałem przed i po występach. Nie wiadomo jak potoczyłby się ten wieczór gdyby nie wlewy…Dziękuję ! Dzięki dla Barbera Roberta za strzyżenie przed koncertem.
Dzięki każdemu, który zrobił coś by ten event mógł się odbyć!

Przepraszam MAGIERĘ oraz resztę artystów, którzy z powodu obsuwy czasowej i ogólnego zamieszania tego wieczoru nie otrzymali wyróżnień. Dostarczę je Wam osobiście.  Przepraszam moich przyjaciół, rodzinę i VIPów, ale nie byłem w stanie wyjść do Was ani w trakcie ani po koncercie. Dziękuję za prezenty! Jeszcze sobie odbijemy! Mam nadzieję, że bawiliście się przednio. Podziękowania dla Deli za catering na najwyższym poziomie. Ballantines za procenty. Podziękowania dla Fulvica za nawodnienie czarną wodą. Audi Lelek Gliwice oraz DwD Cars za flotę samochodów. Mogę tak bez końca…

XXGM TO MY WSZYSCY! Dziękuję z całego serca!!

Polecane

Share This