Kali wydaje koncertowe DVD, wzbogacone o ekskluzywny album zdjęciowy


2020.01.10

opublikował:

Kali wydaje koncertowe DVD, wzbogacone o ekskluzywny album zdjęciowy

“NARESZCIE!

XX GM DVD to sto minutowy zapis video z jubileuszowego koncertu, zorganizowanego z okazji dwudziestolecia Kalego na scenie oraz dziesięciolecia istnienia marki Ganja Mafia. Krążek DVD wzbogacony o czterdziestostronicowy album zdjęciowy w twardej oprawie, w formacie A4, z niepublikowanymi zdjęciami, autorstwa czwórki niezależnych fotografów, pozwoli Wam ponownie przeżyć magię tego wydarzenia, które przeszło do historii ze względu na rozmach i niespotykaną skalę, do tej pory na polskiej scenie rapowej.

Dzięki 9 Liter filmy, udało się uchwycić epickie, zapierające dech w piersiach momenty i zapisać je za pomocą najlepszej jakości sprzętu. Specjalnie przygotowany materiał audio-video pozbawi Was tchu od pierwszej minuty, do momentu triumfalnego spoczęcia Kalego na dłoniach pięciu tysięcy zgromadzonych słuchaczy.

Limitowane wydanie, okrojone do 10 tysięcy sztuk, nie będzie dostępne w regularnej sprzedaży. Wydanie nie będzie wznawiane.Prawdziwa kolekcjonerska perła dla uczestników wydarzenia, jak i tych, którzy nie mogli tej nocy być z nami. 💰79,99” – czytamy na instagramowym profilu Kalego.

Polecane

Share This