Kali zapowiada wyjątkowy gadżet dla ganjamanów


2021.02.08

opublikował:

Kali zapowiada wyjątkowy gadżet dla ganjamanów

fot. P. Tarasewicz

Kali przygotował wyjątkowy gadżet dla wszystkich ganjamaniaków. Raper przygotował plastikową białą, plastikową tacę ze schowkiem, której będziemy mogli użyć nie tylko do kręcenia bluntów. Tacę można włączyć – podświetla się na szesnaście milionów kolorów, co możemy kontrolować za pomocą panelu dotykowego lub aplikacji na telefon. To nie koniec. Taca może służyć także jako powerbank (ma wskaźnik baterii) oraz posiada możliwość indukcyjnego ładowania telefonu. Taca zapakowana jest w gustowne, białe etui z logiem Ganja Mafii. Produkt lada moment ma się pojawić w preorderze, a później trafić do regularnej sprzedaży. Jak na razie nie znamy ceny nowego gadżetu od Kalego, ale możemy być pewni, że przypadnie fanom do gustu.

Jak Wam się widzi? Będzie kruszone? – pyta Kali pod postem.

 

SPRAWDŹ TAKŻE: Polsat wyemitował materiał o ruchu QAnon, ilustrując go nagraniem Kalego

Co ciekawe, Kali jest pierwszym człowiekiem w Polsce, któremu policja musiała zwrócić marihuanę. Kilka miesięcy temu policja skonfiskowała Kalemu słoik z suszem. W połowie stycznia tego roku Kali pojawił się na warszawskiej komendzie i bez przeszkód odebrał stamtąd swój susz. Raper jest pacjentem medycznym marihuany i był to pierwszy taki przypadek w Polsce, aby policja zwracała skonfiskowaną marihuanę. Całą akcję odebrania skonfiskowanego towaru raper relacjonował na swoim instagramowym story.

Historyczna chwila, legendarny moment. Policja oddała mi marihuanę skonfiskowaną około dwa miesiące temu, ponieważ jestem pacjentem medycznym marihuany – powiedział tuż po wyjściu z budynku Kali.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This