Kamel – „Basstards” (wideo)


2014.03.22

opublikował:

Kamel – „Basstards” (wideo)

Prezentujemy kolejny odcinek realizowanego przez Stoprocent cyklu „Wyskocz do tego”. Tym razem będzie to prosty klip do kawałka „Basstards” Kamela.

Kamel- rocznik 1985, Dąbrowa Górnicza. Południowa szkoła rapu. MC w pełnym znaczeniu tego słowa. Weteran bitew freestylowych,nawijacz soundstystemowy, konferansjer niezliczonych imprez, koncertów i festiwali. Przede wszystkim zaś raper studyjny.

Współpracował z Fandango Records gdzie na wytwórnianym, pionierskim w skali kraju mixtape, odcisnął piętno m.in na podziemnym szlagierze w postaci „Alkoholika”. Nagrywał mnóstwo featuringów na projekty oficjalne i podziemne. W roku 2012 wypuścił w drugim obiegu swój debiutancki materiał „Droga Kamelita” na którym udzieliła się czołówka mainstremu i undergroundu w postaci m.in.: Soboty, Te-Trisa, Skorupa, Smagalaz, Ciecha.

Mixtape „W międzyczasie” to wybór z ogromnego zbioru utworów jakie Kamel nagrał- jak sama nazwa wskazuje- od czasów „Drogi Kamelita”, który jest swoistym przedsmakiem solowego albumu, który ujrzy światło dzienne jesienią 2014.

{sklep-cgm}

Tagi


Polecane

Share This