Kamerzysta będzie walczył w bardzo nietypowym miejscu


2022.09.24

opublikował:

Kamerzysta będzie walczył w bardzo nietypowym miejscu

Tego się nikt nie spodziewał. Zawirowania związane z walką Kamerzysty doprowadziły do tego, że jako pierwszy w Polsce zawalczy w budce telefonicznej. Starcie odbędzie się bez limitu czasowego i bez jakichkolwiek zasad. Rywalem Kamusia będzie kontrowersyjny influencer Kuba Lasik.

Początkowo Kamerzysta miał się zmierzyć z Ziemowitem Kossakowskim, lecz ten wypadł z karty walk PRIME 3. Wielu rywali odmówiło starcia z Łukaszem Wawrzyniakiem. Pojawił się jeden śmiałek Kuba Lasik. Bez problemu zgodził się na pojedynek bez żadnych zasad i limitu czasowego. Starcie będzie trwało dopóki, któryś z nich padnie.

Kamerzysta może się pochwalić rekordem 1-0 we freakfightach, na PRIME 1 bez problemu znokautował byłego przyjaciela Kruszwila. Na tej samej gali debiutował również Lasik, który razem z Pazikiem walczył z Alanem Kwiecińskim w pierwszej w historii walce 2 vs 1. Alan zostawił serducho w klatce i duet Lasik&Pazik poległ.

Druga konferencja przed PRIME 3 odbędzie się już we wtorek 27 września w Warszawie. Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się o godz. 20 na kanale Youtube PRIME SHOW MMA.

PRIME 3: Street Fighter odbędzie się 1 października w Radomiu. Bilety są już dostępne w serwisie Eventim. Natomiast PPV jest dostępne na stronie: primemma.tv

Karta walk:
Pysia – Hornik
Pająk – Rutek (boks)
Kamerzysta – Lasik (budka telefoniczna)
Robalini – Bagietson
Dagmara – Dominika Rybak
McKsiąże – Kubaoxo
Rataj – Ztrolowany
Olejnik – Vandalek (k-1)
Maluba – Wiolka
Cichy – Cios
Tarzan – Kajmano

Polecane

Share This