Kamerzysta: Nadal leżę w szpitalu. Zwracam wszystko co zjem


2020.03.02

opublikował:

Kamerzysta: Nadal leżę w szpitalu. Zwracam wszystko co zjem

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Kilka dni temu Kamerzysta poinformował na swoim Instagramie, że jest w szpitalu i musi zostać objęty 14-dniową kwarantanną. Fani zaczęli obawiać się, że Kamerzysta zaraził się koronawirusem, który szaleje i sieje spustoszenie na świecie. Choćw Polsce koronawirusa jeszcze nie stwierdzono, to sam raper nie wykluczał, że może być jednym z pierwszych zarażonych w naszym kraju. Informował, że ma m.in. wysoką gorączkę, zemdlał i jego stan jest poważny. Teraz dostaliśmy kolejną porcję wieści ze szpitala.

Artysta postanowił odpowiedzieć na pytania zatroskanych fanów. Na InstaStory możemy przeczytać, żę jeszcze nie wyszedł ze szpitala.

Nadal leżę w szpitalu, mój stan nie jest jakiś mega ciężki, ale też nie jest dobrze, szczególnie w nocy kiedy łapią mnie ataki duszności – poinformował – Najbardziej prawdopodobną opcją jest wirusowe zapalenie opon mózgowych, także ciekawie nie jest. Wolałbym tego koronawirusa po tym co przeczytałem. Zwracam wszystko, co zjem, więc jem tylko kroplówkę i chyba jeszcze trochę tak zostanie – dodał.

Polecane

Share This