Kamerzysta publicznie poniżył niepełnosprawnego, każąc mu jeść kocie odchody i skakać do kontenera pełnego śmieci

"To czyste sk****ństwo" - komentuje była wychowawczyni chłopaka przedstawionego przez Kamerzystę.


2021.04.14

opublikował:

Kamerzysta publicznie poniżył niepełnosprawnego, każąc mu jeść kocie odchody i skakać do kontenera pełnego śmieci

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Kamerzysta w przeszłości niejednokrotnie przekraczał granice dobrego smaku, ale jeden z jego ostatnich materiałów wywołał prawdziwy skandal. YouTuber i raper opublikował na swoim kanale wideo, w którym publicznie poniżał nastolatka, płacąc mu m.in. jedzenie kocich odchodów, skakanie do kontenera pełnego śmieci i tarzanie się w błocie. Młody chłopak poniżony publicznie przez Łukasza Wawrzyniaka jest niepełnosprawny intelektualnie, co podkreśla jego była wychowawczyni, która rozpoznała podopiecznego w filmie.

Sprawdź także: Poznaliśmy kolejnego młodego rapera, który zawalczy dla Malika Montany

To czyste skur****two!!!! W nagraniu widać naszego byłego wychowanka, który jest niepełnosprawny intelektualnie. Co za tym idzie nie potrafi zbyt dobrze (o ile w ogóle) przewidywać skutków swoich działań, ani podejmować racjonalnych decyzji. Czy to przeszkadzało twórcom filmu? W ogóle! W świadomy i perfidny sposób wykorzystali go do robienia obrzydliwych, dehumanizujących zadań. Ten p***b, jak go nazywają na początku, jeszcze do niedawna był wychowankiem domu dziecka, a jeszcze wcześniej był zaniedbywanym, maltretowanym dzieciakiem wychowywanym przez ulicę. Kilka lat temu w domu się nie przelewało. Czy dziwi więc, że mając w perspektywie zarobienie kilka stów, zgadza się na to wszystko? No nie, bo chce mieć tatuaż! Pewnie skusiła go również perspektywa fame’u, w końcu team Kamerzysty zna „pół internetu” (…). Pewnie, można powiedzieć, że chłopak jest dorosły, wie co robi i nikt go do tego nie zmuszał, ale przypominam wstęp tego wywodu – JEST NIEPEŁNOSPRAWNY INTELEKTUALNIE!!! – informuje Agnieszka Chułek, wychowawczyni w domu dziecka.

Na film nałożono ograniczenia wiekowe, ale nie zmienia to faktu, że wideo nadal jest dostępne na kanale Kamerzysty. Twórca nie komentuje też krytyki pod adresem swojego materiału.

Polecane

Share This