Kamp!, Shindu i Moullinex remiksują Rebekę

Po sennych opracowaniach "Melancholii" duetu Rebeka czas na wersje taneczne.


2013.06.24

opublikował:

Kamp!, Shindu i Moullinex remiksują Rebekę

„Melancholia” z debiutanckiej płyty elektronicznego duetu Rebeka „Hellada” doczekała się trzech nowych wersji, opracowanych przez przygotowanych przez portugalskiego mistrza disco house`u – Moullinexa, specjalistów od disco-popu z Belgii – Shindu oraz electro-popowy polski Kamp!.

W wersji Moullinexa znajdziemy wszystko co definiuje jego niepowtarzalny styl – bezpretensjonalne linie syntezatorów, potężne partie basu i melodyjne pasaże. Portugalczyk przygotował parkietowy hit, ale uwaga, tym razem brzmi niezwykle subtelnie, mrocznie, a wręcz niepokojąco.

Ciepłe, analogowe klawisze w remiksie autorstwa Shindu doskonale podkreślają tytułową melancholię. Napędzany minimalną wręcz melodią i charakterystycznym brzmieniem syntezatora, remiks belgijskiego duetu staje się idealną ścieżką dźwiękową na nocną przejażdżkę. Fani Glass Candy i Kavinsky`ego powinni być zachwyceni.

Kamp! nie po raz pierwszy uderza w mocno parkietowy ton, przynosząc taneczną euforię i potężny zastrzyk energii, nie tracąc przy tym nic ze swojej muzycznej wrażliwości i melancholii oryginału. Tego lata remiks Kamp! może stać się kulminacją niejednej imprezy.

Lista utworów:

1. Rebeka – Melancholia (Moullinex remix)

2. Rebeka – Melancholia (Shindu remix)

3. Rebeka – Melancholia (Kamp! remix)

Całość jest dostępna zarówno do odsłuchu jak i darmowego pobrania.

Polecane