Kandydatka na prezydenta kusi wyborców koncertem Taco Hemingwaya


2018.10.08

opublikował:

Kandydatka na prezydenta kusi wyborców koncertem Taco Hemingwaya

fot. Piotr Tarasewicz

Kandydaci używają różnych obietnic jako kiełbasy wyborczej. Jedni deklarują, że będą rozdawać pieniądze, inni zapowiadają rozbudowę infrastruktury, pobudzenie gospodarki itd. Tymczasem jedną z deklaracji wyborczych Anity Skapczyk, kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko prezydenta Tychów, jest… ściągnięcie do miasta Taco Hemingwaya.

Na fanpage’u kandydatki pojawiło się wideo, w którym Anita Skapczyk prowadząc samochód rozmawia z koleżanką o problemach Tychów i o tym, co należy zmienić w mieście. Panie rozmawiają m.in. o pomysłach na zagospodarowanie tyskiego stadionu, który cierpi na brak imprez kulturalnych. – Uważam, że dni miasta powinny się odbywać na stadionie i w jego okolicach, bo tam mamy fajne zaplecze i infrastrukturę – mówi Anita Skapczyk.

Wypełnienie stadionu widzami nie jest oczywiście proste, dlatego kandydatka kusi wyborców występem gwiazdy. – W przyszłym roku jest okrągła rocznica samorządu miasta Tychach. Uważam, że trzeba się zastanowić i zaprosić taką mega polską gwiazdę. Taco Hemingway – wszyscy go znają, młodzież go słucha, bilety na jego koncerty rozchodzą się w ciągu paru minut. Gdyby do Tychów przyjechał Taco, myślę, że mamy pełny stadion – mówi Anita Skapczyk. – Słyszałam, wśród młodzieży to jest gwiazda numer jeden teraz – komentuje pasażerka.

 

Polecane


Share This