Kanye miał romans z transwestytą?


2021.01.07

opublikował:

Kanye miał romans z transwestytą?

fot. mat. pras.

Z początkiem roku gruchnęła informacja o rozwodzie Kim Kardashian i Kanyego Westa. Para od dawna zmagała się z kryzysem i według amerykańskich mediów Kim postanowiła uciąć to, rozstając się ze swoim mężem.

W sieci pojawiają się już spekulacje mówiące o tym, co mogło być bezpośrednim powodem decyzji Kim. Jedna z teorii mówi o romansie Kanyego z transwestytą – Jeffree Starem. Popularna influencerka Ava Louise, powołując się na swojego przyjaciela, który ma być prawnikiem Kim, twierdzi, że Kardashian ma dowody na zdradę męża.

Internauci rzucili się na poszukiwania dowodów, mających potwierdzać doniesienia Louise i dokopali się do kilku informacji, które próbują teraz łączyć w całość. Zarówno West jak i kontrowersyjny youtuber Star posiadają rezydencje na zamkniętym osiedlu w Hidden Hills. Dodatkowo Star miał w ostatnich miesiącach często pojawiać się w stanie Wyoming, do którego przeniósł się Kanye.

Jeffree zdaje się podkręcać plotki, publikując tweety w rodzaju: „I’m ready for Sunday Service”, co jest oczywistym nawiązaniem do organizowanych przez Westa spotkań. Zanim jeszcze Jeffree Star został gwiazdą YouTube’a, próbował swoich sił w muzyce. W opublikowanej w 2009 roku piosence „B*tch, Please” deklarował, że „ob***gnął Kanyemu”, przez co stał się „jednym z jego ziomków”. Dwa lata później Star dziękował Westowi za wspólnie spędzoną noc.

Żona Kanyego nie komentuje sprawy, ale związana z Kim i rodziną Kardashianów stacja E! zapewnia, że w medialnych doniesieniach „nie ma ani grama prawdy”. Podejrzewamy, że w najbliższych dniach i tygodniach będzie się pojawiać więcej hipotez i plotek związanych z rozstaniem Kim i Kanyego.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This