Kanye West chce zmienić imię. Na jakie?


2019.11.11

opublikował:

Kanye West chce zmienić imię. Na jakie?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W ubiegłym roku Kanye West informował na Twitterze, że przestaje być Kanye Westem i zamienia się w Ye. Artysta deklarował, że zamierza od teraz sygnować tą ksywką swoje płyty, ale ostatecznie się to nie wydarzyło, za to „Ye” stało się tytułem jego poprzedniej solowej płyty. Teraz artysta ponownie mówi o zmianie imienia.

Kiedy ludzie mówią, że nazywanie siebie miliarderem jest idiotyczne, to ja odpowiadam, że zmienię sobie nazwisko na Christian Genius Billionaire Kanye West i przez rok będziecie się uczyli, co to dosłownie znaczy… To będzie też na moich tablicach rejestracyjnych.

Martina Luthera King nie zamordowano dlatego, że miał sen. Chciał opowiadać o czymś innym – chodziło mu o równouprawnienie osób czarnoskórych, ekonomiczną równość. Kiedy rozmawiałem z Forbesem i pokazałem im rachunek na 890 milionów dolarów, to nie chcieli mnie nazwać miliarderem. Niektórzy nie chcą, żebyśmy wiedzieli o tym, że możemy inwestować w ziemie. Nie chcą, byśmy wiedzieli, że możemy być właścicielami w 100%, tak jak ja w Yeezy – powiedział Kanye

Chrześcijanin Geniusz Miliarder Kanye West chce zmianą nazwiska podkreślić swój status majątkowy, a także przekonania religijne. Artysta uznał, że warto przy okazji podkreślić swój geniusz.

Polecane

Share This