Czy Kanye West i Drake nagrywają wspólny album?


2016.08.02

opublikował:

Czy Kanye West i Drake nagrywają wspólny album?

Drake był główną gwiazdą organizowanego przez siebie festiwalu w Toronto. Podczas koncertu zaprosił na scenę szereg gwiazd, m.in. Rihannę (tu zapis z występu), Future’a, French Montanę i Kanye Westa.

Ten ostatni w pewnym momencie zwrócił się do publiczności z pytaniem: „Czy jesteście gotowi na ten album?”. I doprecyzował, co ma na myśli: „Nie mówię o The Life of Pablo. Nie mówię o Views. Zapytam jeszcze raz: jesteście gotowi na TEN album?” – po czym wskazał na siebie i Drake’a.

Gdyby doszło do wspólnej płyty artystów, byłby to bez wątpienia hit sezonu. O obu raperach jest ostatnio szczególnie głośno. Drake bije kolejne rekordy sprzedaży ze swoim „Views”, zaś Kanye West narobił sporo medialnego zamieszania kontrowersyjnym „The Life of Pablo”.

Artyści wielokrotnie ze sobą współpracowali. „Kanye West bardzo wpłynął na moją muzykę. Inspirował mnie na długo przed tym, jak go poznałem osobiście”, wspominał Drake w 2009 roku. Ostatnio panowie spotkali się w studiu przy okazji utworu Kanadyjczyka „Pop Style”, gdzie West zarejestrował gościnną zwrotkę. Ta wersja piosenki – wyposażona także w wersy Jaya Z – koniec końców nie weszła jednak na „Views”.

Przypomnijmy, że West ma już na koncie jedną płytę w duecie. W 2011 roku wydał „Watch The Throne”, głośny krążek z Jayem Z.

 

Polecane

Share This