Kanye West i Kim Kardashian nie mieszkają razem od ponad roku? Zaskakujące wieści


2020.08.01

opublikował:

Kanye West i Kim Kardashian nie mieszkają razem od ponad roku? Zaskakujące wieści

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kanye West i Kim Kardashian mają za sobą wyjątkowo ciężki czas. Nawrót depresji dwubiegunowej u Westa połączony z jego aktywnością w mediach przyniósł sporo gorzkich słów na temat Kim i ich związku. Kanye wprawdzie przeprosił, ale po ostatnich wydarzeniach w mediach coraz głośniej mówi się, że jego małżeństwo nie przetrwa kolejnego kryzysu.

Kim w opublikowanym niedawno oświadczeniu wyjaśniała, że kontrolowanie dorosłej osoby z depresją dwubiegunową jest trudne.

Ci, którzy rozumieją choroby psychiczne albo nawet zachowania kompulsywne, wiedzą, że jeśli tylko chory jest pełnoletni, rodzina nie może nic zrobić. Ci, którzy nie są świadomi tego, na czym to polega, mogą być skłonni do wydawania pochopnych opinii i nie zrozumieją, że to człowiek zmagający się z tym przypadkiem sam musi zgłosić się po pomoc, niezależnie od tego, jak bardzo jego rodzina i przyjaciele starają się interweniować – pisała Kardashian-West.

Sprawdź też: Kim Kardashian wydała oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Kanyego Westa

Sprawowania pieczy nad artystą na pewno nie ułatwia jej fakt, że – jak informują amerykańskie media – para od ponad roku mieszka osobno. Niedługo po tym jak Kanye kupił ranczo w Wyoming, przeniósł się właśnie tam.

Kim przyjeżdża do niego z dziećmi raz na pięć tygodni. Nie spędzali razem czasu, bo raper przeprowadził się tam na stałe i to nie jest miejsce, w którym jest ich życie, rodzina czy nawet szkoła ich dzieci – informuje US Weekly.

Żyją oddzielnie dla własnego dobra. Ona dobrze wie, że życie w jego otoczeniu nie jest dobre ani dla niej, ani dla ich dzieci. Kanye musi rozprawić się ze swoimi wewnętrznymi demonami, zanim będzie znów mógł być dobrym mężem czy ojcem – donosi People, powołując się na swojego informatora.

Pod koniec lipca miał się ukazać nowy album Kanyego „Donda”, jednak po tym jak Taylor Swift zapowiedziała na ten sam dzień premierę swojego krążka „folklore”, West wycofał się z planu wydania albumu. Oczywiście nikt nie powie oficjalnie, że właśnie premiera Taylor była powodem jego decyzji, ale numerem jeden na liście Billboardu w danym tygodniu może być tylko jedno wydawnictwo, a w konkurencji ze Swift West nie miałby dużych szans. Nie znamy nowej daty premiery „Dondy”.

Polecane

Share This