Kanye West nie jest już Kanye Westem?


2018.09.30

opublikował:

Kanye West nie jest już Kanye Westem?

foto: kadr z wideo

Kanye West wystąpił wczoraj w „Saturday Night Live” jako pierwszy muzyczny gość nowego sezonu. Artysta pojawiał się na scenie trzykrotnie, co jest w sumie zaskoczeniem, ponieważ standardowo w „SNL” gwiazdy występują dwukrotnie.

West wspólnie z Lil Pumpem zaprezentowali przebojowy singiel „I Love It”. Nie założyli osobliwych kostiumów z teledysku, ale… mieli inne, równie ciekawe. Kanye pojawił się na scenie w przebraniu butelki Perriera, Lil Pump „był” butelką Fiji. Za ich plecami wyświetlono nagranie z Adele Givens. Raperzy zmienili tekst utworu, zastępując „You’re such a fuckin’ hoe” znacznie łagodniejszym „You’re such a freaky girl”.

W drugim wejściu artyście z Chicago towarzyszyła Teyana Taylor, z którą Kanye wykonał premierowy numer „We Got Love”. Po raz ostatni Kanye pojawił się na scenie w trakcie napisów końcowych, by wspólnie z 070 Shake, Kidem Cudim, and Ty Dolla $ignem zaprezentować „Ghost Town” z „ye”.

Przed występem Kanye opublikował tweet, w którym informował, że choć oficjalnie wciaż jest Kanye Westem, od teraz staje się YE. Raper używa tej ksywki od dawna, ale kto wie, być może od teraz będzie sygnował nią swoje albumy.

W sobotę miała się ukazać nowa płyta YE „Yandhi”. Póki co wydawnictwa nie ma w sieci, ale zakładamy, że może się pojawić w każdej chwili. West zapowiedział kilka dni temu, że na płycie usłyszymy XXXTentaciona, 6ix9ine’a i Ty Dolla $igna.

 

 

 

 

 

 

 

Polecane

Share This