Kanye West ma prawie 2 mld dolarów, ale i tak postanowił zostać bezdomnym


2021.12.16

opublikował:

Kanye West ma prawie 2 mld dolarów, ale i tak postanowił zostać bezdomnym

fot. mat. pras.

Kanye West przyzwyczaił nas do nieszablonowego podejścia do życia, do promocji swojej twórczości i całej otoczki wokół siebie. Mimo to artysta nadal potrafi zaskoczyć. W wywiadzie udzielonym 032c artysta wyznał, że zamierza pozbyć się swoich domów, przekształcając je w kościoły. West chce walczyć w ten sposób z nierównościami społecznymi.

Zamierzam zostać bezdomnym w ciągu roku. Chcę zamienić wszystkie swoje domy w kościoły. Będziemy mieć też sierociniec, będący miejscem, do którego będzie mógł wejść każdy. To będzie coś na kształt artystycznej komuny. Jedzenie zawsze będzie tam dostępne za darmo – zakomunikował Kanye.

Koncepcja jest ściśle powiązana ze zmianami personaliów artysty z Chicago. Przypomnijmy, że Kanye oficjalnie zmienił niedawno imię i nazwisko na Ye. Artysta szykuje symboliczny pochówek swojej starej tożsamości.

To ma być śmierć Kanyego Westa. To będzie śmierć ego, które dzieli ludzi i jednocześnie narodziny ludzkości – mówi tajemniczo.

Co wyjdzie z zapowiedzi Ye? Raper przyzwyczaił nas nie tylko do oryginalnych ruchów, ale także do tego, że często zmienia zdanie, dlatego na razie czekamy na rozwój wydarzeń.

Polecane

Share This