Kanye West niszczy Wiz Khalifę na Twitterze. Wiz oddaje


2016.01.30

opublikował:

Kanye West niszczy Wiz Khalifę na Twitterze. Wiz oddaje

Zaczęło się niewinnie. Kanye zdecydował się zmienić tytuł nadchodzącej płyty ze „Swish” na „Waves”. Sytuację skomentował Wiz Khalifa, prosząc Westa, by odpuścił tytuł „Waves”, ponieważ „the wavy one” jest Max B. Zdaniem Wiza Kanye nie jest „wavy”, więc taki tytuł po prostu nie przejdzie. Weź KK i pozostań sobą – zaproponował Khalifa kolejny raz sugerując powrót do „Swish”.

Uwaga rozsierdziła Westa do tego stopnia, że wystosował pod jego adresem twitterową tyradę. Czarnuchy chyba myślą, że nie jestem małostkowy, skoro jestem najlepszym, co się kiedykolwiek wydarzyło muzyce – napisał West, po czym przystąpił do wyliczania wad Khalify. Bracie, po pierwsze całe to gówno skopiowałeś od Cudiego (Kid Cudiego – przyp. red.), po drugie – twój pierwszy singiel był staromodny jak ja pierdolę, większość późniejszych także. Po trzecie – nie znam nikogo, kto przesłuchałby w całości którąś z twoich płyt. Po czwarte dałeś się usidlić striptizerce (Amber Rose, byłej żonie Khalify – przyp. red.). Punktów jest łącznie 17, ale Kanye nie jest bezlitosny i potrafi dostrzec zalety Wiza. Fajnie się ubierasz. Zajrzałem na twojego Twittera i zauważyłem, że nosisz fajne spodnie. Zrobiłem print screen ekranu i wysłałem to do moich stylistów. Jesteś chudy i wysoki, też chciałbym taki być – przyznaje. Kanye zarzucił też Khalifie niepotrzebne mieszanie do afery jego żony Kim Kardashian (raper odebrał tak inicjały KK w tweecie Wiza).

KK to trafa głupku. Oto dowód, że nie jesteś „wavy”. Wróć do „Swish”. Zmiażdżyłem sens istnienia tego albumu. Wracam do rolowania jointów – skomentował Khalifa.

Co ciekawe, Kanye usunął większość tweetów z wymiany zdań z Wizem. Przyznał jednak, że źle zrozumiał zwrot „KK” i przeprosił za to. Nie oszczędził sobie jednak kolejnej uszczypliwości: Co za smutny dzień, Wiz stracił dziś dwa miliony obserwatorów na Twitterze.

Myślicie, że sprzeczka pozostanie twitterową wymianą zdań czy też może doczekamy się beefu na szczycie?

Polecane

Share This