Kanye West ponownie wznieca konflikt z Drake’em i żąda przeprosin


2018.12.14

opublikował:

Kanye West ponownie wznieca konflikt z Drake’em i żąda przeprosin

fot. mat. pras.

We wrześniu Kanye West opublikował tweet, w którym przepraszał Drake’a za wszystkie krzywdy. Trzy miesiące później przeprosiny są już nieaktualne i teraz to Kanye oczekuje od Kanadyjczyka skruchy. West opublikował na Twitterze screen wiadomości, w której Drake zwracał się z prośbą o wyczyszczenie sampla z kawałka „Say What’s Real”, w którym wykorzystano fragment „Say You Will” Westa.

Nie wiadomo, dlaczego Drake’owi miało zależeć na wyczyszczeniu sampla z wydanego na mixtapie kawałka, ale wiadomo, że West domaga się za to przeprosin. W serii tweetów Kanye pisze także o dissie Drake’a, który wyciekł do sieci kilka miesięcy temu, twierdzi również, że to Kanadyjczyk stał za niedawnym incydentem, do którego doszło na koncercie Pushy-T w Toronto. West kolejny raz podkreśla, że to nie on przekazał Pushy informacje na temat syna Drake’a, które wykorzystano w beefie i prosi Kanadyjczyka, by ten „nie próbował z nim pogrywać”.

Po kilku godzinach na profilu Ye pojawiły się wpisy z kolejnymi zarzutami. West oskarża Drizzy’ego o znęcanie się nad ludźmi mającymi problemy psychiczne, twierdzi także, że Kanadyjczyk zaatakował go w kawałku „Sicko Mode” Travisa Scotta. – Trav nie powinien na to pozwolić – komentuje Kanye. Zdaniem Westa Drake wbił szpilę jego żonie Kim Kardashian-West w klipie do „In My Feelings”. Ponadto Kanye wypomina Drake’owi nieopublikowany utwór, w którym Kanadyjczyk nawija o Kylie i Kendall Jenner (Future prezentował ten utwór na Snapchacie w marcu). Na koniec West sugeruje, że Drake próbuje skrzywdzić jego i jego rodzinę oraz stwierdza, że nie musi już z nim rozmawiać, bo nie ma w tym dla niego dobrej energii.

Zobaczcie serię wpisów Kanyego.

Polecane

Share This