Kanye West przeprosił Drake’a za wszelkie możliwe krzywdy


2018.09.05

opublikował:

Kanye West przeprosił Drake’a za wszelkie możliwe krzywdy

fot. mat. pras.

Po kilku miesiącach przepychanek i nieporozumień relacje Kanyego Westa i Drake’a wreszcie powinny wrócić do normy. Kanye wyciągnął do Kanadyjczyka rękę, przepraszając go na Twitterze za wszystkie wyrządzone mu krzywdy. – Nie powinienem był przykładać ręki do żadnego utworu, który wysyła w twoją stronę negatywną energię – pisze West, przyznając, że niepotrzebnie wtrącił się do beefu Drake’a i Pushą-T. Kanye przyznaje także, że „Lift Yourself” miało być wspólnym dziełem obu artystów, a nie tylko jego.

Wracając do konfliktu z Pushą-T, który bezlitośnie rozjechał Drake’a w kawałku „The Story of Adidon” Kanye deklaruje, że nie podzielił się z kolegą żadnymi informacjami, które mogłyby skompromitować Drake’a. Jakby miodu było mało, West przeprasza także, za próby sabotowania premiery „Scorpiona” Drake’a poprzez zaplanowanie premiery własnego krążka w podobnym okresie. Kanye wysyła pod adresem Kanadyjczyka, jego rodziny i ekipy „dobrą energię i miłość” oraz obiecuje zobaczyć koncert z trasy „Aubrey and the Three Amigos”, by móc zainspirować się twórczością Drake’a.

Co ze wspólną płytą?

Być może po serii tweetów, które zamieszczamy poniżej temat wspólnego albumu Westa i Drake’a ponownie odżyje. Kanye marzy o tym, by w ciągu 52 tygodni wypuścić 52 płyty złożone z siedmiu utworów na wzór albumów, które zrobił z Nasem, Teyaną Taylor, Kidem Cudim i Pushą-T. Póki co wiemy, że artysta pracuje nad podobnym materiałem z Chancem the Rapperem. Kto wie, może spotka się w studiu także z Drake’em.

Polecane

Share This