Kanye West ujawnia okładkę nowego albumu


2020.07.26

opublikował:

Kanye West ujawnia okładkę nowego albumu

O Kanye Weście jest ostatnio głośno i to nie za sprawą jego muzyki, a ostrym ataku choroby dwubiegunowej. Raper najpierw wygłosił „mądrości” na swoim wiecu wyborczym w Charlestown, a później zasypał Twitter serią dziwnych wpisów. Napisał m.in. ze żona chce wezwać do niego lekarza i porównywał się do Nelsona Mandeli. Sugerował w nich, że Kim ma romans, wspomniał o swoich dzieciach i stwierdził, że Lil Baby jest jego ulubionym raperem. Kardashian tłumaczyła to atakiem choroby dwubiegunowej. Przy okazji swoich szaleństw na Twitterze Ye ujawnił datę premiery swojej płyty zatytułowanej „Donda”. Krążek miał ukazać się w miniony piątek, ale do tej pory fani nic nie otrzymali.

Kanye wrócił w niedzielę nad ranem na Twittera i wygląda na to, że jego sytuacja psychiczna powoli powraca do normy. Raper nie wspomniał już nic o premierze nowego krążka, ale za to ujawnił okładkę albumu „Donda”.

Do tego w jednym z wpisów przeprosił Kim za to, że upublicznił ich prywatną sprawę oraz wspomniał o ich dziecku. Przyznał także, że może zawsze na nią liczyć w trudnych momentach, a on ją zawiódł. Przy okazji dostało się kandydatowi Demokratów na fotel prezydenta USA, Joe Bidenowi. West stwierdził, że jest pewny zwycięstwa nad Bidenem w nadchodzących wyborach (nie wspomniał nic o Donaldzie Trumpie).

Wiem, że Cię zraniłem. Wybacz mi proszę. Dziękuję, że zawsze jesteś kiedy Cię potrzebuję – napisał Kanye.

Polecane

Share This