Kanye West zły na MTV


2013.03.07

opublikował:

Kanye West zły na MTV

W wywiadzie dla stacji radiowej Hot 97 Kanye West wyraził przekonanie, że ranking MTV powstał w oparciu o inne kryteria niż dorobek twórczy. Artysta jest przekonany, że zraził do siebie telewizję m.in. swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami.

– Tak, 7. miejsce trochę mnie wkurzyło – przyznał Kanye. – Wydaje mi się, że umieścili mnie tak nisko, bo kierowali się rzeczami, których u mnie nie lubią, np. albumem „Cruel Summer”. A tymczasem to przecież tylko składanka.

– Na pewno nie kierowali się całym moim dorobkiem – dodał raper. – Prawdopodobnie mogło tu chodzić o jakiś ogólny styl bycia raperem. Jedno jest pewne – w jakiejkolwiek odsłonie bym się nie pojawił, i tak im się nie spodobam.

{reklama-hh}

Wbrew swoim megalomańskim zapędom, West nie uważa, że powinien się znaleźć na szczycie rankingu. Jego zdaniem pierwsze miejsce należy się Lil Wayne`owi. – To najgorętszy raper świata – powiedział. Najgorętszy nie równa się w tym przypadku – najlepszy. Jego zdaniem tytuł rapera wszech czasów można przyznać dwóm osobom – Jayowi-Z i Eminemowi.

Lista Najgorętszych Raperów wg MTV dostępna jest TUTAJ . Jest ona póki co niepełna i kończy się na 5. miejscu, które okupuje Drake.

Polecane

Share This